We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Ep

by 33trzysta

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
33 Trzysta - Głód (free) 01:44
Głód (prawda o tobie) To co w twym słoiku Strachem jest karmione To co śni w butelce Łzami naznaczone W błękicie twych żył Bliznami podartych W polepionych włosach Potem na twym karku ref. Placebo na strach, Prawda o tobie rozcieńczona razy dwa W sznurowadłach brudnych Ugiętych kolanach Zmęczonym spojrzeniu Żebraniu od rana W grymasie twej krwi Niedomknietych drzwi W życiu nic niewartym Potem na twym karku ref. Placebo na strach, Prawda o tobie rozcieńczona razy dwa
2.
33 Trzysta - Realia (free) 02:05
Realia Pozornie puste okna, maja oczy Obojętne twarze wpatrzone w maski marzeń Nikt nie wypowie słów, które mnie zranią Nikt nie rzuci kamieniem w mą zawsze pustą bramę ref. Miasta tego realia. święta i juwenalia Bardzo gorliwa modlitwa, domowa prohibicja W sercach waszych ozdoba z cennikiem szczerości i dobra Pozornie szczery uśmiech, tylko rani Życie plamione bruku szczerbami Patrząc na ulice, myśleć nie trzeba Schody na szafot prowadzą w stronę nieba ref. Miasta tego realia. święta i juwenalia Bardzo gorliwa modlitwa, domowa prohibicja W sercach waszych ozdoba z cennikiem szczerości i dobra.

credits

released November 30, 2017

license

all rights reserved

tags

about

33trzysta Nowy Sacz, Poland

contact / help

Contact 33trzysta

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like 33trzysta, you may also like: